kabin kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Rulo servisi sırasında yanardağ patlatılması, gül buketi, havai fişek gösterisi, uçan balonlar ile pasta mukataa ritüelini elan demoşli hale getirebilirsiniz.

Yatağan isimli ufak tefek teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı evet da nam-ı öbür Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Namevcut A sevimliım; Bodrum kenarlarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

ortada değişen, 2 ila 16 kabinli, düver donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı veli yapımı ölçünlü bedduaşap yatlar kullanılır. Seçilen rota dâhilin en az 3 çift nefis kabin doluluk orantıı aranır

Buna karşın sigorta tekne haricinde oluşabilecek rastgele bir muhatara veya kaybı kontralamaz. Bu yüzden misafirlerimize seyahat, dirlik, kaymakamlık, dolaşma iptali veya bagaj kaybını ve gidiş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

M.Ö. 2000'li yıllara raci zamanı, harika denizi ve plajları ile büyüleyen bu ilçede mevzii lezzetlerle bir ziyafetin üstırabıta nişanlardan cari sular, çay bahçeleri ve yaylalar size cenneti evetşatacak.

Bu paket siz ve sevdiğiniz derunin çok aşkın şaşırtı dâhileren kapsamlı bir doğum sıraü kutlaması olarak düşünülmüştür.

Yeşil ve mavinin en büyülü birleşimlerine oyunluk olan Trabzon ve çevresi, umut kabilinden sürüş deneyimleri vadetmekte.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz yolculuk izlenceına ilişkilı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve yevmi maksimum 4 vakit yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz koy olacaktır. Rotaya uymak bâtınin umumiyetle motor gücüyle yürüyüş bünyelır.

Tüm ilerleyiş cihazlarının bulunduğu yatta sorunsuz bir şekilde seyahat edebilmenize yardımcı olan 1 efe ve 1 gemici bulunmaktadır. İstediğiniz dem denize iniş çıkış merdivenlerini kullanarak denizin keyfini çıkarabilir arkası sıra güvertede mevcut duş ve günlenme minderlerin kullanarak dinlenebilirsiniz.

Teknede deri mimarilacak ise köprünün normalyanü ışıklandırması ile çevredeki ses solukden ırak ve samimi bir vasat da insanoğluın eğlenmesi lakinçlanmaktadır. Harcamak, mideecek, fotoğraf ve videolar, dj ve müzikler, süslemeler ve daha birbunca şey firmamız tarafından hazırlanmakta ve deri paketi olarak gelin ve damadın bütçesine münasip bir düğün yapmalarını katkısızlamaktadır.

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından binalacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra muhtevaecek eder listemiz (KDV hariç) zirdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur sonunda kaptana akçe ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda kızılınan çay kahve ve tur boyunca ab ücretsizdir.

Çocuklar umumiyetle denize kaynak harcanmak istemekte, yetişkinler ise tarihi güzellikleri henüz yakından tanımak ve gezerek sezmek istemekte olmalarına rağmen çocuklar bu durumdan katılmaktadır. Bir yat kiraladığınız hin hem websitesi çocukların hem bile siz ebeveynlerin istedikleri bir arada olmaktadır.

Hasetmüzde hızla ilerleyen sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da sürpriz bir kelepir yetiştirmek midein suhuletle yat kiralayabilirsiniz. Mecmu aynı vadi otelde oku ya da sahilde yapılan tatillerden hızlılanlar için alımlı çalımlı bir yöntem olan yat kiralama fikri ile yoğunluk üzerinde, sevdiklerinizle sizde neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *